Без назви-2

Дякую!!!

Сьогодні, 06 жовтня 2013 року, на сьомий день після святкування 500-річчя Гійче, коли уже закінчив усі відкладені особисті справи, хочу подякувати усім людям з якими разом впродовж року готував це свято.

Насамперед дякую, Богдану Григоровичу Збишку, вихідцю з нашого села, який у далекій Москві не забув та нагадав про наш поважний 500-річний ювілей. Саме він по крупинках віднайшов контакти багатьох інших вихідців села, згуртував їх і зарядив усіх до плідної роботи. Богдан Григорович також був головним ініціатором конференції і впродовж усього року організаційному комітету «не давав спокою».

Наступний кому хочу подякувати так це голові оргкомітету Володимиру Петровичу Федюку, який зорганізував потрібних людей та ресурси щоб це свято відбулося. За його старання справді можна в нашому селі заживо пам’ятника ставити. Не писатиму багато, скажу лише чого варта відповідь Володимира Петровича на моє запитання:

- А може нам не треба стільки багато …. всього?

- Ваня! Якщо щось робити, то треба робити добре. Інакше краще нічого не робити!

Що тут ще добавити!?…

Також дякую ще одному основоположнику свята не тільки в Гійче, а й, як розумію, у сусідній Волиці. Маю на увазі Віктора Григоровича Галюка, вчителя історії в Гійченській школі у 1961-67 рр. Саме він готував матеріали з історії наших сіл для енциклопедії «Історії міст і сіл УРСР (Львівська область)». Він же першим дослідив, що перша згадка про наше село значиться в грамоті, якою пан наділив у 1513 селянина землею в Гійче.

Дякую директорові школи Михайлу Івановичу Миську, який спочатку трішки «повільно» долучався до організації свята, зате потім «як взявся, то взявся». Я був приємно здивований частими його слушними порадами та зауваженнями. З усією відповідальністю можу ствердити, що якби не школа, то ми не змогли б провести не те що конференцію, а й свято загалом. Школа і весь її колектив дійсно виступили ядром усьго святкування і по праву можуть гордитися цим.

Дякую нашому Народному депутатові Василю Сепановичу Пазиняку, який все-таки зумів провести постанову ВРУ про відзначення нашого Ювілею на державному рівні. Шкода що ми так і не отримали жодної гривні державних коштів, але в цьому не його вина. Однак, постанова підняла рівень нашого святкування, а це – одне із головних її завдань.

Дякую Олексію Олексійовичу Яцківу, з яким ми удвох возили до Києва документи у ВРУ. Все-таки, як виявилось, не даремно Ви тратили свій час.

Дякую Валерію Федоровичу Соловйову, голові конференції, який зумів благополучно та цікаво її організувати. Дякую також усім керівникам секцій: Ярославу Григоровичу Притулі, Богдану Степановичу Ворожбиту, Мирославу Івановичу Федюку, Ользі Володимирівній Федюк, Олегу Григоровичу Притулі та вже згаданому Валерію Федоровичу. Особливо хочу відзначити Богдана Степановича, який зробив величезну роботу в дослідженні історії медицини села, віднайшов цікаві архівні матеріали та загалом дуже ретельно підготував свою секцію. Виокремлю іще свого класного керівника Ольгу Володимирівну, яка окрім того що підготувала секцію історії та літератури, також була головою комісії конкурсу на кращу символіку нашого села і прийняла активну участь у написанні сюжету до фільму про село.

Окреме спасибі просвітерові ЄХБ Михайлу Андрійовичу Домашовцеві, митрофорному протоієрею нашої церкви Петру Павловичу Бігуну та усім священникам – вихідцям з села за спільну молитву. Дуже приємно було всіх Вас разом бачити на одній сцені. Гості свята, які до того ніколи не були в нашому селі, дивувалися що у нас усі церкви в мирі та разом. Рідко де таке ще є!

Дякую ведучим свята Оксані Федорівній Чорній та Володимиру Федоровичу Грицаку за гідну підготовку та проведення концертної програми.

Також дякую усім приїжджим артистам та колективам за дарований веселий настрій та хороші пісні. Особливо дякую Віктору Виннику та групі «Мері» за жваве спілкування з публікою, Ірині Федишин за неперевершений концерт та купу розданих афтографів. Ваші виступи ще надовго залишаться в нашій пам’яті!

Наступне моє дякую усім працівникам, які працювали над сценою, світлом, звуком, екраном, піротехнікам, діджеям Остапу та Олександру, відеооператору Олесю, нашому фотографу Сергію Хомину та усій команді ТРК «Львів». Ви справжні професіонали своєї справи.

Особливо дякую родині Михальців, пану Євгену, його синам Русланові та Дмитру, які забезпечили фото- та відеозйомку свята. Також це вони змонтували фільм про село. Завдяки Вашим старанням ми завжди зможемо пригадати як це було. Велике Вам дякую!

Дякую дизайнеру Світлані Шапошниковій, яка намалювала шедевральні запрошення до святкування, афіші, конверти, одяг сцени, банери, макети на ручки, блокноти, та грамоти. Все у них було на своєму місці та нічого лишнього. По-справжньому дизайн європейського рівня.

Дякую програмісту Валентину, який попрацював над створенням сайту села та школи. Тепер про наше село та святкування можуть дізнатися будь-де по цілому світі.

Дякую Галині Яцків за прекрасні слова гімну. Дякую Галині Дорош за написану музику до нього. Дякую Андрію Яцківу за аранжування та запис аудіо-версії гімну. Дякую священику Володимиру Михайліву, який запропонував на гербі зобразити книгу як символ нашого прагнення до культури та освіти. Дякую Ользі Володимирівній, яка підказала розмістити гілля – символ однієї із версій походження назви села. Дякую Богдану Григоровичу, який придумав зобразити 13 листочків – символ 13 присілків, які історично входять у наше село. Дякую Андрію Гречилу, який зумів усе це поєднати та намалював для нас герб та прапор. Ви молодці! Відтепер у нашому селі є справжня символіка, яка відповідає історії села та усім канонам.

Дякую усім хто долучився до реконструкції стадіону, а особливо Миколі Дроботію, Ігорю Федику, п. Грицеві, Сергію Яцківу, всіх не перелічити. Ви у короткі терміни зробили колосальну роботу. Давно я не бачив щоб у нас настільки дружньо щось робилось для села.

Дуже особливо хочу подякувати усім присілкам за оригінально та вишукано організовані курені. Без Вашої праці наші гості багато би пропустили. Кожен курень мав свою ізюминку і не був похожим на інший. Чесно, не сподівався що вийде настільки гарно та організовано!

Також дякую усім працівницям шкільної їдальні, які нагодували наших поважних гостей, артистів, міліціонерів, обслуговуючий персонал сцени. Усі вони були задоволені гостинним прийомом і щиро Вам дякували.

Не можу не згадати дівчат Христину, Юлю, Таню, Марту, Олену та, здається, Надю, які допомогли мені у перший день в організації підвечірку для артистів та працівникам коло сцени. Не знаю, щоб б я без Вас робив …!? До речі про шоколадку не забув;))

Дякую усім волонтерам, які допомагали впродовж двох днів у забезпеченні порядку.

І Вам дорогі односельчани та гості, дякую що прийшли на наше свято. Без Вас чого б вартували наші старання? Також передаю Вам величезне ДЯКУЮ від усіх артистів! Вони казали що не сподівались такого теплого прийому публіки і були дуже приємно здивовані.

Щиро, щиро усім дякую!!! Кого забув тут згадати, прошу вибачити та не ображатись! Це не головне! Головне що ми самі, без чиєїсь сторонньої допомоги змогли організувати для себе велике свято, яке надовго залишиться в наших серцях.

PS/

Дякую моїй родині та Андрію Різничку, які впродовж цілого року морально мене підтримували.

PS//

Дякую Галині Зеновівній Федюк, яка хоч і не була на зборах оргкомітету, але її присутність та контроль над усією підготовкою до свята постійно відчувались. То так треба ще вміти ;) !

Дякую своїм сусідам по присілку Гряда ІІІ, які дуже постарались в організації нашого куреню. Вибачаюсь що мало Вам допоміг. Був лише на першому організаційному зібранні, а далі Ви все самі зробили. Проявили самоорганізацію на найвищому рівні.

06 жовтня 2013 року

Секретар оргкомітету                                                                                          Іван Івануса

Дякую!!!: 4 коментарі

 1. Іван ІванусаІван Івануса Автор публікації

  На основі відзятого матеріалу ще робимо фільм на годину – півтори.
  Коли конкретно буде готовий поки не можу сказати.
  Як тільки появиться в мене така інформація,
  неодмінно напишу.

 2. Збишко Богдан Григорович

  Дорогі гійченці, односельчани, шановні гості та творці святкування півтисячного Ювілею славного, унікального і неповторного села Гійче на Жовківщині, а також чисельні вихидці із села, його жителі та працівники в різні часи, хто за поважних та обєктивних причин не змогли бути безпосередньо на святі та на його подіях!
  Дорогий Валерій Федорович, дорогі керівники секцій, доповідачі, учасники і гості Міжнародної Науково-Практичної Конференції “Гійченська школа впродовж 150 років, її роль у освіті та вихованні людей”!
  Дорогі Володимир Петрович, Іван Іванович та усі учасники Оргкомітету по підготовці та святкуванні Ювілею села Гійче і написанні літопису “Гійчу – понад 500!”
  Маємо бути всі ми вдячні Господу Богу, що надав нам такої нагоди жити в ці чудові дні Ювілею нашого рідного села, а також оцінив належно наші старання, забезпечивши не тільки добротний рівень проведення як підготовки, так і самого безпосереднього святкування – БЕЗ КРАПЛИНИ ДОЩУ І З ЛЮДСЬКОЮ ГІДНІСТЮ, а й дав нам сили і розуму долучитися до цих славних сторінок життя села та його історії!!!
  Дякую всім Вам за участь в підготовці ювілею, якісне і веселе проведення святкування Ювілею села Гійче і дай Нам Бог здоровя та сил долучитися до написання збірника матеріалів МНПК та літопису села “Гійчу – понад 500″, щоб і прийдешні нащадки наші відчули історію хоч частково відтворену нами!
  Користуючись нагодою хочу запросити до співучасті односельчан, всіх, хто може додати до Літопису, а також до матеріалів МНПК свої матеріали (тези, спогади, фотоматеріали, вирізки з публікацій, листи, документи та інше) і надіюсь, що наш славний Іван Іванович Івануса буде з готовністю верстати їх, а також сприяти Оргкомітетові в виданні. Велику надію покладаю також на істориків як ГЗОШ 1-3 ступенів, так і за її межами (у Львові та інших усюдах) в плані активної участі у підготовці та виданні Літопису села.
  Рахую за необхідне висловити надію на активізацію в Гійченській школі профорієнтаційної роботи вчителів школи з залученням активних учасників МНПК, котрі вже висловили таку готовність, а також всіх тих, хто готовий на перший поклик ШКОЛИ відгукнутися і приїхати на зустріч з школярами, спільно творити в міжшкільному окружному профорієнтаційному центрі, а також інших гуртках та філіалах ЩАСЛИВЕ МАЙБУТНЄ ВИПУСКНИКІВ ГІЙЧЕНСЬКОЇ ТА СУСІДНІХ ШКІЛ!
  Ще раз дякую всім за активну участь у підготовці та святкуванні 500-річного Ювілею села Гійче, а також зичу доброго здоровя, щастя та втіхи життя! Вітаю всіх з святом Покрови! Хай Бог допомагає творити Літопис села!
  З повагою, земляк – Б.Г.Збишко, 13.10.2013

 3. svitlana

  Свято пройшло і залишило багато вражень,а ще гарний стадіон. дві автобусні зупинки,вуличне освітлення…Велике спасибі тим хлопцям,які працювали, мокли,мерзли,дехто не спав…Дуже хочеться,щоб наші школярі ,молодь зрозуміли,що це зроблено для них,не нищили праці інших,не смітили,бо гарно і чисто не там де прибирають і будують,а там де не смітять і не руйнують!

Напишіть відгук