Архів за місяць: Листопад 2016

Пам’ятаємо… 26 листопада День Пам’яті жертв Голодомору!

 

yIvCuchAQTo

1480085288-5774

У четвер 24 листопада вивіз сміття

У четвер 27 листопада відповідно до рішення сесії Гійченської сільської ради №19 від 23.12.2015 р. буде організований вивіз сміття по всій території села Гійче.

Просимо Вас завчасно здійснити прибирання прибудинкових територій та приготувати сміття у мішках за брамою або далі якщо обмежений проїзд чи вузька вулиця. Їхатиме транспорт та забиратиме сміття.

Нагадуємо, що за самовільне вивезення сміття та побутових відходів встановлений штраф у розмірі 1 000 гривень.

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Річниця роботи на посаді сільського голови

Днями виповнився рік як працюю сільським головою в Гійче. Сьогодні провів попередній аналіз виконання передвиборчих обіцянок. З’ясовував причини як успіхів так і невдач. Детально буду звітувати перед громадою на сільських зборах, які анонсую на 11 грудня цього року.

А поки що три висновки:

  • Половинчасті зусилля дають в кращому випадку четвертинний результат
  • Депутати, виконком та сільський голова можуть визначити лише напрям змін, а їх темп задає громада
  • Очікування, що в більшості люди після революції Гідності змінилися і самі вимагатимуть змін не виправдалися (за рідкими винятками)

Тому із цього дня ми будемо діяти ЖОРСТКО та НАПОРИСТО.

Найбільшою проблемою в нас є сільські дороги. Щоб реально її вирішити потрібні кошти. З державного бюджету уже другий рік ми нічого не отримуємо. Розраховувати можемо хіба самі на себе. Якщо далі так буде що одні платять податки, інші як хочуть то нічого в нас не вийде. Тому я ставлю питання ребром: ДОРІГ НЕ БУДЕМО РЕМОНТУВАТИ ДОПОКИ НЕ БУДУТЬ ВИБИВАТИ В МАГАЗИНАХ УСІ ЧЕКИ НА ПРОДАНІ ПІДАКЦИЗНІ ТОВАРИ: ПИВО, АЛКОГОЛЬ ТА СИГАРЕТИ.

Хто досі не в курсі проясню: оскільки сільський бюджет невеликий, щоб заохотити людей на сесії ми з депутатами вирішили що з травня половину доходів акцизного податку витрачатимемо на ремонт доріг. Попросили людей щоб брали чеки при покупці. Попередили усі торгові точки, біля кас наклеїли відповідні оголошення. Надходження дещо зросли. Проте у вересні зробив перевірку в одному із магазинів та виявив платиться в кілька разів менше від того що реально продається. Неодноразові зауваження власникам не дають жодного результату.

З ОГЛЯДУ НА ЦЕ ЩЕ РАЗ ЗВЕРТАЮСЯ ДО УСІХ ЖИТЕЛІВ ТА ГОСТЕЙ СЕЛА.

ДАВАЙТЕ РАЗОМ НАВОДИТИ ПОРЯДОК!

МАЮ БАЖАННЯ, ЗА РІК ЗДОБУВ ДОСВІД, АЛЕ БЕЗ КОШТІВ МИ НІЧОГО НЕ ЗРОБИМО!

Вітаємо зі святом Дня працівника культури!!!!

hUEewJyJYGc