Архів за місяць: Листопад 2016

У четвер 24 листопада вивіз сміття

У четвер 27 листопада відповідно до рішення сесії Гійченської сільської ради №19 від 23.12.2015 р. буде організований вивіз сміття по всій території села Гійче.

Просимо Вас завчасно здійснити прибирання прибудинкових територій та приготувати сміття у мішках за брамою або далі якщо обмежений проїзд чи вузька вулиця. Їхатиме транспорт та забиратиме сміття.

Нагадуємо, що за самовільне вивезення сміття та побутових відходів встановлений штраф у розмірі 1 000 гривень.

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Річниця роботи на посаді сільського голови

Днями виповнився рік як працюю сільським головою в Гійче. Сьогодні провів попередній аналіз виконання передвиборчих обіцянок. З’ясовував причини як успіхів так і невдач. Детально буду звітувати перед громадою на сільських зборах, які анонсую на 11 грудня цього року.

А поки що три висновки:

  • Половинчасті зусилля дають в кращому випадку четвертинний результат
  • Депутати, виконком та сільський голова можуть визначити лише напрям змін, а їх темп задає громада
  • Очікування, що в більшості люди після революції Гідності змінилися і самі вимагатимуть змін не виправдалися (за рідкими винятками)

Тому із цього дня ми будемо діяти ЖОРСТКО та НАПОРИСТО.

Найбільшою проблемою в нас є сільські дороги. Щоб реально її вирішити потрібні кошти. З державного бюджету уже другий рік ми нічого не отримуємо. Розраховувати можемо хіба самі на себе. Якщо далі так буде що одні платять податки, інші як хочуть то нічого в нас не вийде. Тому я ставлю питання ребром: ДОРІГ НЕ БУДЕМО РЕМОНТУВАТИ ДОПОКИ НЕ БУДУТЬ ВИБИВАТИ В МАГАЗИНАХ УСІ ЧЕКИ НА ПРОДАНІ ПІДАКЦИЗНІ ТОВАРИ: ПИВО, АЛКОГОЛЬ ТА СИГАРЕТИ.

Хто досі не в курсі проясню: оскільки сільський бюджет невеликий, щоб заохотити людей на сесії ми з депутатами вирішили що з травня половину доходів акцизного податку витрачатимемо на ремонт доріг. Попросили людей щоб брали чеки при покупці. Попередили усі торгові точки, біля кас наклеїли відповідні оголошення. Надходження дещо зросли. Проте у вересні зробив перевірку в одному із магазинів та виявив платиться в кілька разів менше від того що реально продається. Неодноразові зауваження власникам не дають жодного результату.

З ОГЛЯДУ НА ЦЕ ЩЕ РАЗ ЗВЕРТАЮСЯ ДО УСІХ ЖИТЕЛІВ ТА ГОСТЕЙ СЕЛА.

ДАВАЙТЕ РАЗОМ НАВОДИТИ ПОРЯДОК!

МАЮ БАЖАННЯ, ЗА РІК ЗДОБУВ ДОСВІД, АЛЕ БЕЗ КОШТІВ МИ НІЧОГО НЕ ЗРОБИМО!