Архів за місяць: Грудень 2017

Ялинка – 2018

29-30 грудня 2017 ми нарешті освітили та дещо прибрали Новорічну ялинку навпроти Народного дому Гійче Дуже дякуємо Юрію Гнідцю, який монтував світло на ялинці та його друзям, а також Василю Гладкому за підключення до електромережі.

ВЕСЕЛОГО НОВОГО 2018 РОКУ!

Продовження

Збірка для дітей-переселенців та військових :: Грудень 2017

27 грудня 2017 року у Гійче по присілках Луг, Притули, Мельники та Село ІІ проводилась збірка продуктів для військових та дітей переселенців, які приїдуть на Різдво до Львова. Абсолютну більшість зібраних продуктів сьогодні доставили на базу у Винники, де вони проживатимуть 2 тижні. Загалом буде 50 дітей. Іншу частину, що на останньому фото завеземо до Рави-Руської у пункт прийому Допомога Армії України
Дуже дякуємо за активну підтримку!
Усім гарних та веселих свят!

Продовження

Відомості поіменного голосування 18 чергової сесії Гійченської сільської ради VІІ – го демократичного скликання

Відомості поіменного голосування за посиланням

Збірка для військових та дітей переселенців

В середу 27 грудня зранку по присілках Луг, Притули, Мельники та Село ІІ збиратимемо продукти для військових в АТО та дітей переселенців, які на Різдвяні свята приїдуть до Львова. Розміщуватимуться вони на базі у Винниках.

Нижче основний список необхідних продуктів:

цибуля, часник, буряк, капуста, морква, кріп, чай, кава, цукор, гречка, макарони, рис, олія, сметана, сир, молоко, сушка, фрукти, консервація

УВАГА!!! Збиратимемо лише на цих присілках

Допоможемо діткам та військовим!

Сьогодні відійшов у вічність наш колишній сільський голова Михайло Васильович Збишко

Гійче глибоко сумує з приводу передчасної смерті нашого першого сільського голови за Незалежності України Михайла Васильовича Збишка
Вічна Вам пам’ять! Спочивайте в мирі!

28 грудня перед Новим Роком буде збірка сміття по Гійче

У четвер 28 грудня 2017 року перед Новим Роком відповідно до рішення сесії Гійченської сільської ради №19 від 23.12.2015 р. буде організований вивіз сміття по всій території села Гійче.

Просимо Вас завчасно здійснити прибирання прибудинкових територій та приготувати сміття у мішках за брамою або далі якщо обмежений проїзд чи вузька вулиця. Їхатиме транспорт та забиратиме сміття.

Нагадуємо, що за самовільне вивезення сміття та побутових відходів встановлений штраф у розмірі 1 000 гривень

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Вітання від Святого Миколая компанії NG Metal Ukraine

Сьогодні представники компанії NG Metal Ukraine та Служби у справах дітей Жовківської РДА від Святого Миколая передали родині Звірів LCD телевізор та різні подарунки. Дуже дякуємо такому багатому Миколаю!
В процесі розмови ми дізналися, що дана компанія працює не далеко від нас у смт. Куликів і потребує на роботу зварювальників на зарплату 15 000 грн та помічника комірника (5 000 грн). Офіційне працевлаштування та харчування за рахунок підприємства.
У них вже працюють двоє людей з Гійче.
Може хтось теж хоче, дзвоніть 097−213−10−81 — Ірина
Більше інформації про вакансії за посиланням

IMG_20171219_1319202

Ремонт вул. Шкільна

14 грудня 2017 ми трішки підремонтували дорогу по вул. Шкільній в Гійче. Звісно це не покладання нового асфальту, як би мало бути! Однак щоб краще зробити, на даний час, бракує коштів.
Тож беріть чеки в магазинах при покупці алкоголю чи тютюну, тоді швидше відремонтуємо дорогу. Це геть не важко!
Дякуємо усім хто долучився до спільної праці!

Продовження

Сьогодні попередили водіїв великовантажних автомобілів щоб не возили цукровий буряк по не до кінця відремонтованій дорозі

На числені зауваження, сільський голова Гійче Іван Івануса разом із іншими односельчанами сьогодні зупинив TIR завантажений цукровим буряком від ПП “Західний Буг”.

Із власних джерел нам відомо, що дійсно Західний Буг дійсно дотримується транспортних обмежень і не допускає перевантаження більше норми. Окрім того на підприємстві розуміють важливість збереження дорожного полотна і платять за перевезення по маршруту Річки – Рава-Руська – Жовква – Павлів.

Проте деякі водії намагаються скоротити дорогу і пальне.
Сільський голова передав зауваження кількох місцевих жителів, які пообіцяли якщо по доброму не перестануть їздити цією дорогою отримають камінцем чи то цеглою у вікно автомобіля. І винних не знайдуть!

Зазначаємо, що даний водій віднісся до цього з розумінням, і пообіцяв передати іншим щоб сюди із вантажем не їхали, тільки пустими

Продовження

Вияснимо хто, будьте готові!

Ми цінуємо традиції святкування Андріївських вечорниць, але створення аварійних ситуацій на дорозі передбачає кримінальну відповідальність! Будьте готові відповідати!!!

В четвер 14 грудня потребуємо кілька робочих рук! Зголошуйтесь!!!

В четвер 14 грудня близько 9.00 будемо засипати ямки по вул. Шкільній. Потрібно пару робочих рук. Хто може просимо прийти з шуфлями!
Ми розуміємо, щоб добре зробити треба зрізати старий асфальт і класти новий. Але поки в нас немає на це достатніх коштів. Тому збираємось до того як випаде сніг, трохи порівняти дану дорогу.
ЩОБ БУЛО БІЛЬШЕ, ВИМАГАЙТЕ ЧЕКИ В МАГАЗИНАХ ПРИ ПОКУПЦІ АЛКОГОЛЮ ЧИ ТЮТЮНУ!!!
Пояснюємо на прикладі, з покупки алкоголю чи сигарет на суму 100 грн має надходити акциз 5 грн. А це значні кошти, які недопоступають в сільський бюджет!

Відомості поіменного голосування 17 позачергової сесії Гійченської сільської ради VІІ – го демократичного скликання

Відомості поіменного голосування за посиланням

Вітаємо та підтримуємо волонтерів!

Дякуємо усім, хто знаходить час та зусилля допомогти іншим. А також нашим мешканцям, що підтримують Українське військо!
З Днем волонтера!
Перемога буде за нами!

jiOxJoLiX-M

Стосовно забою тварин

Забій тварин