10004

Автобіографія. Ярослав Яцків

Яцків Ярослав Федорович, народився 1 березня 1932 року в селі Гійче Жовківського району Львівської області.Навчання в Львівському гірничому технікуму Міністерства вугільної промисловості – 1951-1953 рр. по спеціальності «бухгалтерський облік, 1965-1971 рр.- навчання в Львівському ордена Леніна політехнічному інституті по спеціальності «Економіка і організація машинобудівної промисловості».

Працював головним бухгалтером в теркомі профспілки вугільної промисловості, головним бухгалтером на шахті 1 «Великомостівська». Загальний стаж роботи 42 роки.

На сьогоднішній день проживає в селі Гійче.

 

9 листопада 1935 року в сім’ї Петра та Параски Маланчуків народився первісток – Петро. Хлопчик ріс розумним та кмітливим. Після закінчення школи, у 1954 р. вступив до Львівського державного педагогічного інституту на фізико-математичний факультет.

Після закінчення інституту одружився з Семечко Марією, уродженкою сусіднього села і поїхав по направленню інституту в с. Верба, Дубнівського району, Рівненської області працювати вчителем середньої загальноосвітньої школи.

За 50 років невтомної праці вчителя з математики відкрив дорогу в доросле життя тисячам учнів. Готуючи дітей до вступу у ВНЗ, нехтував особистим часом, додатково проводив індивідуальні заняття на канікулах.

Сьогодні десятки вчених, керівників підприємств, лікарів, вчителів згадують свого викладача, який дав основні знання та навички.

Петро з Марією виховали трьох дітей: Галину, Володимира, Наталію. Як справжній чоловік він посадив садок, збудував будинок і виростив прекрасного сина, дочок і найголовніше залишив добру пам’ять і повагу в серцях своїх односельчан.

22.02.2006 року після довготривалої хвороби Маланчук Петро Петрович помер.

 

Маланчук Василь Петрович, 4 жовтня 1946 року народження, з 1964 по 1969 рр. навчання в Львівському політехнічному інституті по спеціальності «інженер електронної техніки».

Працював на заводі пів провідникових приборів в м. Івано-Франківськ інженером, провідним спеціалістом, замісником начальника цеху. Нагороджений знаком «Заслужений робітник електронної промисловості».

Напишіть відгук