Гійче – Новояворівськ, перепитії поєдинку

Футболісти «Юності» з Гійчого та новояворівського «Гірника» влаштували в очній зустрічі справжню перестрілку, чим неабияк потішили шанувальників футболу. Вже на 26-ій хвилині хлопці з Новояворівська вели 2:0. Невдовзі Андрій Вітвіцький замкнув подачу з кутового, скоротивши відставання гійченців у рахунку. Після цього кожна з команд відзначилася ще по разу.

Отож, уже в першому таймі на табло горіло 2:3. З таким результатом гра завершилася. Про перипетії звітного поєдинку, а також коментарі його безпосередніх учасників ви можете дізнатися з відеосюжету щотижневої інформаційно-аналітичної телепрограми «Реальний футбол».

Окрім цього, ведучі поговорили про цей матч та інші цікаві деталі обласних змагань із заступником виконавчого директора Федерації футболу Львівської області Андрієм Смольським.