“Юність” Гійче – СФК “Кордія” Муроване [Огляд матчу] (Прем’єр ліга. 12 тур)

Прем’єр ліга Львівської області (2018) 12 тур, 24.06.2018 “Юність” Гійче – СФК “Кордія” Муроване 3:2

Футболісти з Гійчого здобули вольову перемогу над «Кордією» з Мурованого. На 27-ій хвилині Дмитро Сідельник після вкидання ауту отримав м’яч і відкрив рахунок, пробивши у ближній кут. Господарі мали чимало моментів, аби збільшити перевагу, однак їм не вистачало фарту на завершальних стадіях атак. Вище цілі неодноразово пробивав наразі найкращий бомбардир гійченців Павло Дроботій. У першій третині другого тайму Роман Цицик обійшов декількох суперників і завдав удару – кулястий від сітки залетів у ворота. Невдовзі гості навіть вийшли вперед – Сергій Хижий пробив у ближній кут.

Але підопічні Володимира Покори зібралися і вирвали перемогу в заключні хвилини. Спершу мурованці збили у власному штрафному Ігоря Поріцького – Олег Лашин реалізував пенальті (до речі, перед пробиттям 11-метрового «Кордія» замінила голкіпера). А в компенсований час Олег Максимик пробив із лінії карного майданчика – шкіряний від стійки влетів у ворота.