Оголошення! ПІЛЬГИ

Враховуючи зміни при наданні пільг,  Гійченська сільська рада повідомляє пільговиків, право на пільгу яких залежить від розміру доходу, що після 25 липня 2016 р. необхідно подати в управління соціального захисту населення Жовківської РДА заповнену декларацію (універмаг 3-й поверх, 8-й кабінет).

Які документи потрібно мати?

-      посвідчення;

-      декларація про доходи сім’ї;

-      довідка про склад сім’ї;

-      паспорт та ідентифікаційні код;

-      довідки про власні доходи та членів сім’ї (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги) за шість місяців, що передують місяцю звернення (з 01.01.2016 по 30.06.2016)  або документи, що підтверджують відсутність доходів за такий період.

Якщо пропущено строк поновлення декларації, тоді необхідно довідку про власні доходи та членів сім’ї за цілий рік (з 01.07.2015 по 30.06.2016)

(Постанова №389 від 04 червня 2015р.  «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї»)

Виконком Гійченської сільської ради

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>