Архів за місяць: Липень 2013

Нарада стосовно ремонту будинку культури

У п’ятницю 26 липня 2013 року о 15-ій годині в будинку культури відбудеться робоча нарада щодо його ремонту. В нараді прийматимуть участь районний депутат, сільський голова та депутати, керівник будинку культури, бібліотекар, члени виконкому.Також до наради може приєднатися будь-хто охочий.

Посвята Хреста на честь перейменування вулиці Князя Володимира Великого

У неділю, 28 липня 2013 року після відправлення Служби Божої в церкві Косми та Дем’яна о 13.00 відбудеться святкова посвята Хреста встановленого на честь перейменування вулиці Князя Володимира Великого.

Нагадуємо, що вулиця Чапаєва була перейменована із метою вшанування 1025-річниці хрещення Русі-України, враховуючи загальновизнаний вплив Володимира Великого на розвиток християнського життя.

 

Tailor made essay posting care. Cheap and as well ultra fast essays of finest quality

Professionals respond diversely, but this does not necessarily mean which they will ideally admiration the rights of the other. Guidelines are organized and forced to be certain there does exist structure for the society. Constitutions and professional establishments make certain principles are enforced to develop justice and equality. Продовження

Нові таблички на будинки для вул. Володимира Великого

Наступного тижня будуть готовими нові таблички на будинки для мешканців вул. Володимира Великого. Табличка розмірами 140Х420 мм зроблена із стійкого композитного матеріалу. На ній розміщений герб Гійче, назва вулиці та номер будинку. Зразок нижче Табличка на будинок

Результати 19-тої сесії: Рішення про перейменування вулиці Чапаєва на Князя Володимира Великого

З метою вшанування 1025-річниці хрещення Русі-України та враховуючи загальновизнаний вплив Володимира Великого на розвиток державності і християнського життя на землях сучасної України, сьогодні, 5 липня 2013 року на сесії Гійченська сільська рада прийняла рішення про перейменування вулиці Чапаєва на Князя Володимира Великого.

Повні тексти усіх прийнятих  рішень сесії будуть опубліковані на сайті дещо пізніше.